неділя, 31 березня 2019 р.


Тема уроку. Одержуємо круглі числа. Додаємо і віднімаємо круглі числа.
Мета: формувати уявлення про круглі числа.
Дидактична задача: актуалізувати поняття десятка, лічби десятками; знайомити з поняттям круглого числа; вчити записувати круглі числа та пояснювати, що позначає кожна цифра в запису круглого числа; вчити порівнювати круглі числа, додавати і віднімати круглі числа на основі заміни їх десятками; формувати вміння розв’язувати задачі.
Розвивальна задача: розвивати варіативне мислення учнів у ході відновлення знаків арифметичних дій в істинних рівностях.
Хід уроку
І. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів
 Ми вже ознайомились з новою лічильною одиницею — десятком, навчилися порівнювати, додавати та віднімати числа десятків. Але незручно щоразу говорити слово «десятків». Ці числа мають певні назви, і про них ми сьогодні дізнаємось.
ІІ. Актуалізація опорних знань і способів дії
1. Усне опитування.

Далі

Графомоторні навички: квіти №1

Графомоторні навички: квіти №1

Це завдання створено з метою комплексного розвитку дитини, адже його виконання дозволяє набувати й тренувати графомоторні навички, зорово-рухову координацію та розвивати різні функції уваги. Особливістю завдання є те, що всі зображення в ньому розташовані гуртом, під незвичними кутами. Дитині необхідно розгледіти все, що намальовано, визначитись із обрисами квітів й навести їх по пунктирних лініях. Для кращої наочності та візуалізації дитина має використовувати різні кольори олівців або фломастерів.
Цікаві завдання від Розвиток дитини
Навчальний урок з природознавства для 1 класу. Яку будову мають рослини?

Матеріал до лепбука "Рослини"

Ідеї мої.

Перший день. Чому людина не може жити без рослин?

Світлина від Vita Kvitka.



Дидактичні матеріали до лепбука "Світ рослин"

Світлина від Vita Kvitka.

Автор

четвер, 28 березня 2019 р.

З 1 по 5 квітня - тиждень "Світ рослин"

Протягом тижня будемо говорити про :

1. Чому людина не може жити без рослин?
2. Що потрібно рослинам для життя?
3. Що спільного між усіма рослинами?
4. Як берегти рослини?
5. Чи є рослини живими?

Завдання  тижня
  1. Ознайомити учнів з різноманітністю рослинного світу.
  2. Розкрити взаємозв’язки між неживою природою і рослинами; між рослинами і людиною.
  3. Формувати вміння досліджувати, порівнювати, узагальнювати, зіставляти набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті.
  4. Формувати здоров’язбережувальну компетентність.
  5. Розвивати творче мислення, уміння аналізувати й робити висновки.
Наприкінці  тижня учні знатимуть:
  • ознаки, властиві лише живій природі;
  • назви деяких рослин своєї місцевості;
  • органи рослини;
  • умови, необхідні для розвитку рослини;
умітимуть:
  • класифікувати рослини на дерева, кущі, трав’янисті рослини;
  • характеризувати рослину як об’єкт живої природи;
  • встановлювати взаємозв’язки між рослиною і людиною;
  • вирощувати рослину;
  • дотримуватися правил безпеки;
  • уважно слухати одне одного в процесі спілкування.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.

Математичні розмальовки обов'язково сподобаються малюкам!

З простору інтернету.( хто автор не знаю)

середа, 27 березня 2019 р.

Для оформлення класу

Світлина від Оксани Волянюк.Світлина від Оксани Волянюк.
Матеріали для ранкової зустрічі
Автор - Шпилей Лідія

Шість ігор з LEGO для першокласників на розвиток креативності

Що швидше змінюється світ, то більше потрібні люди, які мислять нестандартно. Втім, навіть натхненням можна керувати. Креативність можна (і треба) розвивати змалечку, тож пропонуємо різноманітні вправи, які допоможуть в цьому.

Світлина від Анни Колісник.Світлина від Анни Колісник.
Світлина від Анни Колісник.
З інтернету.

пʼятниця, 22 березня 2019 р.

 З 25 березня по 31 березня весняні канікули.

Шановні батьки учнів 1 класу !


     З 25.03. 2019 по 31.03.2019 року у ваших дітей будуть весняні канікули. Мною проведено ряд бесід, інструктаж щодо безпечної поведінки на канікулах. Звертаюсь до вас з проханням посприяти тому, аби під час відпочинку ваші діти не потрапили у небезпечні ситуації, які можуть призвести до шкоди їхньому життю і здоров'ю.
     Цікавтеся, чим вони займаються, де і з ким проводять свій час. Заохочуйте ваших діток до корисних справ. Нехай вони більше бувають на свіжому повітрі, за гарною дитячою книжкою, ніж біля телевізора та комп'ютера.
Класовод Попач Оксана Василівна.
Пов’язане зображення

Лепбук "Навіщо їсти?" НУШ

Лепбук «Навіщо їсти?» допоможе познайомити дітей з їжею,для чого нам необхідно їсти, навчить розрізняти корисну і шкідливу їжу. Містить ігри і пізнавальний матеріал по темі, спрямований на розширення уявлень дитини, розвиток його сприйняття, уваги, пам'яті, мислення, уяви та мовлення.

понеділок, 18 березня 2019 р.


ТЕМА: «ЯКА МОЯ УЛЮБЛЕНА СТРАВА?»
Мета: дати учням уявлення про асортимент страв, традиційних для населення України; формувати інтерес до кухарської справи; розвивати уяву, мислення, фантазію; виховувати повагу до культури власного народу.
І. РАНКОВА ЗУСТРІЧ
1. Вітання
Встаньте , дітки, всі рівненько,
Посміхніться всі гарненько.
Посміхніться всі до мене,
Посміхніться і до себе.
Привітайтесь : «Добрий день!»
Хай гарно розпочнеться новий день!
2. Обмін інформацією
— Щоб бути спритним і витривалим, добре вчитися, щоб працювати і відпочивати,— потрібно їсти.
Не можна обійтися без їжі. Вона дає енергію для життя. А ще їжа допомагає тобі зростати. Усе, що ти з’їдаєш, органи травлення переробляють та перетворюють на будівельний матеріал для кісток і м’язів.
Ти знаєш, що не потрібно їсти багато солоних і копчених продуктів. Для твого організму вони не корисні. М’ясо, риба, молочні продукти, овочі та фрукти — корисні для здоров’я. Наприклад, у моркві міститься вітамін, потрібний для зору. Дуже корисні яблука.
А ось солодощі — цукерки, шоколад, тістечка — слід їсти якнайменше. Надлишок цукру призводить до ожиріння, від солодкого руйнуються зуби, з’являються висипання на шкірі.