неділю, 31 березня 2019 р.


Тема уроку. Одержуємо круглі числа. Додаємо і віднімаємо круглі числа.
Мета: формувати уявлення про круглі числа.
Дидактична задача: актуалізувати поняття десятка, лічби десятками; знайомити з поняттям круглого числа; вчити записувати круглі числа та пояснювати, що позначає кожна цифра в запису круглого числа; вчити порівнювати круглі числа, додавати і віднімати круглі числа на основі заміни їх десятками; формувати вміння розв’язувати задачі.
Розвивальна задача: розвивати варіативне мислення учнів у ході відновлення знаків арифметичних дій в істинних рівностях.
Хід уроку
І. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів
 Ми вже ознайомились з новою лічильною одиницею — десятком, навчилися порівнювати, додавати та віднімати числа десятків. Але незручно щоразу говорити слово «десятків». Ці числа мають певні назви, і про них ми сьогодні дізнаємось.
ІІ. Актуалізація опорних знань і способів дії
1. Усне опитування.

Далі

Графомоторні навички: квіти №1

Графомоторні навички: квіти №1

Це завдання створено з метою комплексного розвитку дитини, адже його виконання дозволяє набувати й тренувати графомоторні навички, зорово-рухову координацію та розвивати різні функції уваги. Особливістю завдання є те, що всі зображення в ньому розташовані гуртом, під незвичними кутами. Дитині необхідно розгледіти все, що намальовано, визначитись із обрисами квітів й навести їх по пунктирних лініях. Для кращої наочності та візуалізації дитина має використовувати різні кольори олівців або фломастерів.
Цікаві завдання від Розвиток дитини
Навчальний урок з природознавства для 1 класу. Яку будову мають рослини?

Матеріал до лепбука "Рослини"

Ідеї мої.

Перший день. Чому людина не може жити без рослин?

Світлина від Vita Kvitka.



Дидактичні матеріали до лепбука "Світ рослин"

Світлина від Vita Kvitka.

Автор

четвер, 28 березня 2019 р.

З 1 по 5 квітня - тиждень "Світ рослин"

Протягом тижня будемо говорити про :

1. Чому людина не може жити без рослин?
2. Що потрібно рослинам для життя?
3. Що спільного між усіма рослинами?
4. Як берегти рослини?
5. Чи є рослини живими?

Завдання  тижня
  1. Ознайомити учнів з різноманітністю рослинного світу.
  2. Розкрити взаємозв’язки між неживою природою і рослинами; між рослинами і людиною.
  3. Формувати вміння досліджувати, порівнювати, узагальнювати, зіставляти набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті.
  4. Формувати здоров’язбережувальну компетентність.
  5. Розвивати творче мислення, уміння аналізувати й робити висновки.
Наприкінці  тижня учні знатимуть:
  • ознаки, властиві лише живій природі;
  • назви деяких рослин своєї місцевості;
  • органи рослини;
  • умови, необхідні для розвитку рослини;
умітимуть:
  • класифікувати рослини на дерева, кущі, трав’янисті рослини;
  • характеризувати рослину як об’єкт живої природи;
  • встановлювати взаємозв’язки між рослиною і людиною;
  • вирощувати рослину;
  • дотримуватися правил безпеки;
  • уважно слухати одне одного в процесі спілкування.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.
Світлина від Воспитателям детского сада.Світлина від Воспитателям детского сада.

Математичні розмальовки обов'язково сподобаються малюкам!

З простору інтернету.( хто автор не знаю)

середу, 27 березня 2019 р.

Для оформлення класу

Світлина від Оксани Волянюк.Світлина від Оксани Волянюк.
Матеріали для ранкової зустрічі
Автор - Шпилей Лідія

Шість ігор з LEGO для першокласників на розвиток креативності

Що швидше змінюється світ, то більше потрібні люди, які мислять нестандартно. Втім, навіть натхненням можна керувати. Креативність можна (і треба) розвивати змалечку, тож пропонуємо різноманітні вправи, які допоможуть в цьому.

Світлина від Анни Колісник.Світлина від Анни Колісник.
Світлина від Анни Колісник.
З інтернету.

пʼятницю, 22 березня 2019 р.

 З 25 березня по 31 березня весняні канікули.

Шановні батьки учнів 1 класу !


     З 25.03. 2019 по 31.03.2019 року у ваших дітей будуть весняні канікули. Мною проведено ряд бесід, інструктаж щодо безпечної поведінки на канікулах. Звертаюсь до вас з проханням посприяти тому, аби під час відпочинку ваші діти не потрапили у небезпечні ситуації, які можуть призвести до шкоди їхньому життю і здоров'ю.
     Цікавтеся, чим вони займаються, де і з ким проводять свій час. Заохочуйте ваших діток до корисних справ. Нехай вони більше бувають на свіжому повітрі, за гарною дитячою книжкою, ніж біля телевізора та комп'ютера.
Класовод Попач Оксана Василівна.
Пов’язане зображення

Лепбук "Навіщо їсти?" НУШ

Лепбук «Навіщо їсти?» допоможе познайомити дітей з їжею,для чого нам необхідно їсти, навчить розрізняти корисну і шкідливу їжу. Містить ігри і пізнавальний матеріал по темі, спрямований на розширення уявлень дитини, розвиток його сприйняття, уваги, пам'яті, мислення, уяви та мовлення.

понеділок, 18 березня 2019 р.


ТЕМА: «ЯКА МОЯ УЛЮБЛЕНА СТРАВА?»
Мета: дати учням уявлення про асортимент страв, традиційних для населення України; формувати інтерес до кухарської справи; розвивати уяву, мислення, фантазію; виховувати повагу до культури власного народу.
І. РАНКОВА ЗУСТРІЧ
1. Вітання
Встаньте , дітки, всі рівненько,
Посміхніться всі гарненько.
Посміхніться всі до мене,
Посміхніться і до себе.
Привітайтесь : «Добрий день!»
Хай гарно розпочнеться новий день!
2. Обмін інформацією
— Щоб бути спритним і витривалим, добре вчитися, щоб працювати і відпочивати,— потрібно їсти.
Не можна обійтися без їжі. Вона дає енергію для життя. А ще їжа допомагає тобі зростати. Усе, що ти з’їдаєш, органи травлення переробляють та перетворюють на будівельний матеріал для кісток і м’язів.
Ти знаєш, що не потрібно їсти багато солоних і копчених продуктів. Для твого організму вони не корисні. М’ясо, риба, молочні продукти, овочі та фрукти — корисні для здоров’я. Наприклад, у моркві міститься вітамін, потрібний для зору. Дуже корисні яблука.
А ось солодощі — цукерки, шоколад, тістечка — слід їсти якнайменше. Надлишок цукру призводить до ожиріння, від солодкого руйнуються зуби, з’являються висипання на шкірі.

пʼятницю, 1 березня 2019 р.


Математичні качечки





Вивчаємо час на годиннику та дні тижня цікаво

Чотирнадцять практичних завдань для знайомства й закріплення поняття днів тижня, а також розвитку навичок визначення часу за аналоговим і цифровим годинником. Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.
Визначаємо час. Цей комплект завдань стане чудовою практикою та допоможе дитині у майбутньому із легкістю визначати час, як на цифровому, так і на аналоговому годиннику.
Кросворд «Час»: тренуємо мислення. Це завдання-кросворд допоможе дитині потренувати пам’ять, логічне мислення та увагу, а також такі корисні поведінкові навички, як цілеспрямованість і посидючість.
Доміно часу: учимось граючись. Це завдання в яскравій ігровій формі навчить дитину визначати час за аналоговим та електронним годинниками, закріпить її знання, допоможе краще сприймати показники електронного табло й подумки порівнювати їх з аналогічним часом.
Вивчаємо чотири частини доби (хлопчик). Це завдання допоможе дитині краще зрозуміти таку одиницю вимірювання часу, як доба та її загальноприйнятий поділ на чотири частини – ранок, день, вечір, ніч, дасть можливість повторити, скільком годинам вона дорівнює.
Вивчаємо чотири частини доби (дівчинка). Це завдання допоможе дитині краще зрозуміти таку одиницю вимірювання часу, як доба, та порозмовляти про щоденні події в житті дитини, що відбуваються в кожній з її частин.
Виготов власний годинник. Це завдання пропонує дитині зробити власний годинник і за його допомогою вчитися визначати час.
Додаємо й рахуємо час, що пройшов. Цей комплект завдань надає дитині можливість потренувати одразу кілька важливих навичок, а саме арифметичні навички додавання та вміння визначати час, що пройшов (у комплекті використовується 12-годинний формат обчислення часу).
Вивчаємо дні тижня. Це завдання навчить дитину розрізняти дні тижня та пов’язувати їх із такими поняттями, як «вчора», «сьогодні», «завтра».
Дні тижня по порядку. Це завдання допоможе дитині вивчити назви днів тижня та їхній правильний порядок, засвоїти правопис цих назв. Воно містить сім послідовностей, візуально представлених у формі гусениць (які можна за бажанням розмалювати).
«Дні тижня»: розташовуємо за порядком. Це завдання дасть змогу дитині в цікавій і ненав’язливій формі повторити назви днів тижня та їх порядок.
Анаграма «Дні тижня». Працюючи над цим завданням, ваша дитина дізнається, що таке анаграми та навчиться їх розшифровувати, а також закріпить знання про всі дні тижня.
Розв’язуємо кросворд «Дні тижня». Це завдання-кросворд сприятиме розвитку логічного мислення, уваги й пам’яті дитини, а також дозволить покращити такі важливі поведінкові навички, як цілеспрямованість і посидючість.
Вивчаємо скорочення назв днів тижня. Це завдання в нескладній формі допоможе дитині запам’ятати загальноприйняті скорочення назв днів тижня, а також дозволить порозмовляти про доцільність використання скорочень в українській мові.
Учимо дні тижня англійською мовою. Це завдання навчить дитину назв днів тижня англійською мовою, допоможе запам’ятати їх правопис і правильну послідовність.

Сайт Розвиток дитини

24 тиждень НУШ «Час/Як керувати часом?»: добірка чудових ідей для уроків